taśmy z nadrukiem

Jaka taśma z nadrukiem okaże się najlepsza?

Taśma pakowa to ważny element, przydatny zwłaszcza, jeśli codziennie pakuje się dużą ilość paczek z towarem dla klienta. Jej wybór jest często dłuższy, uwarunkowany tym, jak mają wyglądać takie paczk czytaj więcej »

obraz do sypialni

Wyjątkowy obraz do twojej sypialni

Wybór dodatków, które nadadzą wnętrzu odpowiedni klimat i podkreślą jego charakter, to zwykle ostatni etap urządzania domu czy mieszkania. Zazwyczaj lampy, firanki, zasłony czy dywany dobieramy, bior czytaj więcej »

 

Jaka taśma z nadrukiem okaże się najlepsza?

Taśma pakowa to ważny element, przydatny zwłaszcza, jeśli codziennie pakuje się dużą ilość paczek z towarem dla klienta. Jej wybór jest często dłuższy, uwarunkowany tym, jak mają wyglądać takie paczki. W przypadku firmy nierzadko stawia się na indywidualne wyroby, z odpowiednim charakterystycznym nadrukiem. Taki nadruk będzie potrzebny firmom, dzięki niemu mogą wyrabiać sobie określoną markę, przyciągać uwagę klientów, świadczyć o autentyczności wyrobu. Taśma z nadrukiem może przybierać różne formy, wymaga właściwego przygotowania, najlepiej na trwałym, odpornym na zniszczenia materiale.

O czym warto pamiętać, wybierając taśmę z nadrukiem?

Wybieranie odpowiedniego do potrzeb firmy produktu nie musi być długie i męczące, wystarczy pamiętać w czasie tego procesu o kilku szczegółach. Przede wszystkim taśmy klejące różnią się, między innymi: materiałem (występują głównie z PCV i papieru), długością, szerokością, jakością, rodzajem zawartego na nim kleju. Emulsja klejąca może być zazwyczaj na bazie kauczuku albo naturalnego, albo syntetycznego. Często rodzaj takiej emulsji pozwala na różną przyczepność, emulsje na bazie naturalnego kauczuku mogą być brane pod uwagę zwłaszcza w przypadku występowania niskich temperatur. Taka taśma z nadrukiem może powstać zarówno z taśmy PCV, jak i papierowej, co jest dużym udogodnieniem zwłaszcza dla firmy, która stawia na ekologiczny charakter swoich działań, wybiera ona zwykle wyrób papierowy.

Jak prawidłowo wybrać dla siebie taśmę z nadrukiem?

Firmy robiące https://PROTAPE.PL taśmy z nadrukiem stawiają na indywidualny charakter projektu, szybką obsługę klienta, wysoką jakość wykonania. Chcąc przyspieszyć taki proces tworzenia wymarzonego produktu, warto skorzystać ze strony internetowej takiej firmy, często można odnaleźć tam udogodnienia, odpowiednie informacje, jak rozpocząć wybierania taśmy dla siebie. Z reguły rozpoczyna się to od wskazania rodzaju taśmy (PCV lub papierowej), rodzaju i siły emulsji klejącej, wskazanie koloru bazowego, kolory taśmy, koloru nadruku, rodzaju nadruku, ułożenie logo i napisu, długości rolki, nakładu. Taśma z nadrukiem wymaga dopracowania kilku szczegółów, warto dopracować każdy element takiego projektu, można to niejednokrotnie zrobić albo telefonicznie, albo za pomocą maili, jeśli weźmie się pod uwagę na przykład firmę online.

Przygotowanie projektu już w 24h od momentu złożenia zamówienia

Nierzadko skorzystanie z internetowej firmy produkującej taśmy z nadrukiem może wiązać się z kilkoma korzyściami. Nie trzeba opuszczać swojej firmy, żeby móc szybko zdobyć taki produkt przygotowany indywidualnie do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy i marki. Wszystkie formalności załatwia się online, co jest dużym uproszczeniem dla nowoczesnych firm, działających szybko i sprawnie. Taśma z nadrukiem po złożeniu zamówienia przez Internet bezproblemowo trafia do siedziby firmy, w przeciągu 24h przygotowywany jest odpowiedni projekt, można go zatwierdzić lub wprowadzić do niego poprawki. Co istotne, zamawia się go we właściwym do potrzeb firmy nakładzie, często można też dokupić dodatkowy nakład.

Artykuły powiązane